HAKKIMIZDA

BÜROMUZDAN HABERLER

Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme Sistemi Devreye Alınmıştır

İnternet sitesimizde, avukatlık ücreti ödemelerinin kredi kartı kullanılarak taksitli olarak da yapılabildiği e-tahsilat sistemi, devreye alınmıştır. Müvekkillerimiz, internet sitemizin “Online İşlemler” menüsü altında yer alan “Kredi Kartı ile Ödeme” linki üzerinden avukatlık ücreti ödemelerini güvenli bir şekilde yapabilirler.

Noterlik Belgelerimizi Teslim Aldık

Avukatlık Büromuzun kurucu ortaklarından Av. Murat Velioğlu ve Av. Egemen Erbay, noterlik belgelerini Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü’nden teslim aldılar.

Tahkim Seminerine Katıldık

Milletlerarası Ticaret Odası’nın hizmetlerini Türk iş dünyasına ulaştırmak görevini üstlenen ICC Türkiye Milli Komitesi’nin, Milletlerarası Tahkim Divanı’nın deneyimlerini paylaşmak ve tahkim konusunda iş dünyasını aydınlatmak amacıyla İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü’nde gerçekleştirdiği tahkim seminerlerinden 12.’sine, 27 Aralık 2014 Cumartesi günü Avukatlık Bürosu olarak katıldık.

Tahran ve Hırvatistan Büyükelçilikleri'nin Önerilen Avukatlar Listesindeyiz

Uluslararası ticaret hukukuna yönelik olarak yerli ve yabancı müvekkillerine yurt içinde ve yurt dışında hukuki danışmanlık hizmet sunan Velioğlu Erbay Avukatlık Bürosu, 20.07.2014 tarihinden itibaren T.C. Tahran Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nin ve Hırvatistan İstanbul Başkonsolosluğu’nun önerdiği “Hukuk Büroları” listesinde yer almaktadır. Resmi yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Rodos Başkonsolosluğu'nun Önerilen Avukatlar Listesindeyiz

Yurt içinde ve yurt dışında, her bir müvekkilinin tüm hukuki gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek amacıyla faaliyet gösteren Velioğlu Erbay Avukatlık Bürosu, 15.07.2014 tarihinden itibaren T.C. Rodos Başkonsolosluğu’nun önerdiği “Hukuk Büroları” listesinde yer almaktadır. Resmi yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Business Cafe Toplantısındaydık

Avukatlık Bürosu olarak, farklı sektörlerden tüm profesyonellerin ortak tanışma noktası olan Business Cafe’nin, Astoria Coco Clamentine’de 13 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirdiği toplantıya katıldık. Farklı sektörlerden uzmanların ve insan kaynakları danışmanlarının bir araya geldiği toplantıda; yeni iş alanlarının geliştirilmesi, yeni yatırım modelleri, işbirliği anlaşmalarının gerekliliği ve insan kaynakları yönetimi konularında oldukça verimli paylaşımlar yapılmıştır.

Türkiye'de Gerçekleştirilen İkinci Euro Tahvil İhracına Hukuki Destek Sağlanmıştır

Av. Murat Velioğlu ve Av. Egemen Erbay, Türkiye'de gerçekleştirilen ikinci Euro tahvil ihracı olan "Eurobond Projesi" nde Tüpraş'a hukuki destek sağlamışlardır. Tüpraş'ın RUP yatırımı kapsamında Sermaye Piyasası Kurulu tarafından 31.10.2012 tarihi ile kayda alınan ve Londra Borsası'nda işlem görmek üzere ihraç edilen 700 milyon ABD Doları tutarındaki tahvillerin yurtdışında yerleşik yatırımcılara satışı başarıyla tamamlanmıştır.

Lider ve Etkin Yönetim, Lider ve Etkin Takım Seminerlerine Katıldık

Av. Egemen Erbay ve Av. Murat Velioğlu, Ekser eğitim danışmanlığı tarafından 10-15 Ekim 2012 tarihlerinde verilen ve Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen “Lider ve Etkin Yönetim” ve “Lider ve Etkin Takım” seminerlerine katıldılar. Liderlik kavramının detaylı bir şekilde incelendiği eğitim boyunca; takımın doğru bir şekilde yönetimi için gerekli olan davranış şekillerine, takım içi iletişim yöntemlerine ve modern yönetim şekillerine yönelik pratik çalışmalar yapılmıştır.

4857 Sayılı İş Kanunu'nun İngilizce Tercümesi Yapılmıştır

Yeminli tercümanlık sertifikasına da sahip olan Avukatlık Büromuzun kurucu ortaklarından Av. Murat Velioğlu tarafından 4857 sayılı İş Kanunu’nun ingilizce tercümesi yapılmıştır. Buradan ulaşabilirsiniz.

"Petrol ve Gaz Endüstrisi Sözleşmeleri" Konulu Eğitime Katıldık

Avukatlık Büromuzun kurucu ortaklarından Av. Egemen Erbay, 14-16 Haziran 2010 tarihleri arasında, Londra Charing Cross Hotel’de dünyanın 14 farklı ülkesinden, petrol ve gaz şirketlerinin hukuk danışmanları, sözleşme müdürleri ve avukatlarının katılımıyla gerçekleştirilen “Petrol ve Gaz Endüstrisi Sözleşmelerinin Hazırlanması ve Müzakere Edilmesi” konulu eğitime katılmıştır. Aberdeen Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim görevlisi Scott C Styles, Trowers & Hamlin Hukuk Firması Ortağı Edward Rose, CMS Cameron McKenna Hukuk Firması Ortağı Bob Palmer, Reed Smith LLP Hukuk Firması Ortağı Shai Wade ve Pinsent Masons firması Ortağı Richard Williams’ın eğitim verdiği seminerde; farklı tipteki petrol ve gaz sözleşmelerinin hazırlanması ve müzakere edilmesi, genel sözleşme şartları ve risk dağılımı, Petrol ve gaz sözleşmeleri için arabuluculuk teknikleri konuları işlenmiştir.

"Uluslararası Ticari Sözleşmelerin Hazırlanması" Konulu Eğitime Katıldık

Avukatlık Büromuzun kurucu ortaklarından Av. Murat Velioğlu, 22-24 Kasım 2010 tarihleri arasında, Londra Thistle Marble Arc Hotel’de, aralarında Siemens, Schweppes, Nissan gibi şirketlerin hukuk danışmanlarının da bulunduğu toplam 10 kişiden oluşan bir katılımcı grubu ile gerçekleştirilen “Uluslararası Ticari Sözleşmelerin Hazırlanması” konulu eğitime katılmıştır. Leicester, Strazburg ve Floransa Üniversiteleri’nde eğitim görmüş, belirli bir süre İngiltere’de Solicitor olarak çalışmış, aralarında Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Hakimleri de olmak üzeri bir çok avukat, hukukçu ve şirkete eğitim vermiş, New York Barosu’na da kayıtlı Av. Alan Simmons tarafından verilen eğitimde, uluslararası ticari sözleşmelerde yer alması gereken tüm hususlara detaylı bir şekilde değinilmiş olup, her eğitim gününün sonunda gerçekleştirilen pratik çalışmalar yardımıyla proaktif bir çalışma ortamı sağlanmıştır.
Her Türlü Sorunuz İçin Bizi Arayın : 0(216) 510 67 90

Kordonboyu Mah. Çiçeksuyu Sk. No: 1/92
Kartal / İSTANBUL


Bizi Arayın: 0(216) 510 67 90

Sosyal Medya'da Biz

Google Harita

Adınız Soyadınız

İletişim Numaranız

Mesajınız