ONLINE HİZMETLER

ONLINE DANIŞMANLIK

Online Danışmanlık Nedir?

Online Danışmanlık, Velioğlu Erbay Avukatlık Bürosu’nun müvekkillerine online hukuki danışmanlık hizmeti sunduğu bir platformdur.

Online Danışmanlık Nasıl Çalışır?

Online Danışmanlık ile hukuki görüş istenen konu, başvuran tarafından açık ve somut bir şekilde anlatılmalı ve (varsa) eldeki mevcut belgeler ile online@veliogluerbay.av.tr e-posta adresine gönderilmelidir.

Hukuki görüş isteyen kişi, başvurusunda adını, soyadını, telefonunu ve açık adresini belirtmelidir. Başvuru talebinin avukatlık büromuz tarafından kabul edilmesi halinde, bu husus başvuran kişiye e-posta yoluyla bildirilir. Bu e-postada, avukatlık büromuz tarafından takdir edilen danışmanlık ücreti de yer alır.

Online Danışmanlık Ücreti Nedir?

Online Danışmanlık ücreti, Türkiye Barolar Birliği’nin Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi’nde tespit edilen danışma için öngörülen asgari ücretten aşağı olmamak üzere, görüş istenen konunun kapsamı ve niteliği esas alınmak suretiyle belirlenen bir ücrettir. Danışmanlık ücreti, başvuran tarafından avukatlık büromuzun banka hesabına peşin olarak yatırılır.

Online Danışmanlık’ta Cevap Süresi Nedir?

Yazılı görüşümüz, danışmanlık ücretine yönelik ödemenin tarafımıza yapıldığı tarihten itibaren en geç yedi gün içinde, başvurana e-posta yoluyla gönderilir.

Online Danışmanlık’ta Gizlilik Esası Nedir?

Danışmanlık talepleri, başvuran bilgileri, hukuki görüş istenen konu, evrak içeriği ve kişi bilgileri, mesleki sır kapsamında muhafaza edilir ve 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.

Başvurularınız ve sorularınız için avukatlık büromuz ile online@veliogluerbay.av.tr adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Her Türlü Sorunuz İçin Bizi Arayın : 0(216) 510 67 90

Kordonboyu Mah. Çiçeksuyu Sk. No: 1/92
Kartal / İSTANBUL


Bizi Arayın: 0(216) 510 67 90

Sosyal Medya'da Biz

Google Harita

Adınız Soyadınız

İletişim Numaranız

Mesajınız