HAKKIMIZDA

Misyonumuz

Velioğlu Erbay Avukatlık Bürosu olarak, müvekkillerimizin hukuki sorunları olduğunu ve bu sorunların hızlı bir şekilde çözümlenmesini istediklerini biliyoruz. Bu çerçevede müvekkillerimizin sorunlarının oluşmasını önlüyor veya bu sorunlara karşı gerçekçi ve kalıcı çözüm yolları üreterek yeniden oluşmasına engel oluyoruz. Bu nedenlerle de müvekkillerimiz ve iş ortaklarımız, Velioğlu Erbay Avukatlık Bürosu’nun her zaman yanlarında olduğunu biliyorlar.

Bu kapsamda misyonumuz; hukukun üstünlüğü, gizlilik, profesyonellik ve kalite prensipleri çerçevesinde, müvekkillerimizi ve Türk Hukuku’nu, yurtiçinde ve yurtdışında en iyi şekilde temsil etmek ve hukukun genel prensiplerine uygun çağdaş yöntemlerle hukuki sorunları çözüme kavuşturmaktır.

Vizyonumuz

Adaletin temini için hukukun üstünlüğü ilkeleri doğrultusunda farklılık yaratarak, adalete ve hukuka olan saygı ve inancın artmasına katkıda bulunmak ve profesyonel, çağdaş, güvenilir, girişimci bir yaklaşımla Türk Hukuk camiasında öncü bir hukuk bürosu olmaktır.

Değerlerimiz

  • Hukukun üstünlüğüne inanır ve adaletin temini için şeffaf ve etik davranırız.
  • İyiniyet ve dürüstlük temellerine dayalı hızlı ve güvenilir hizmet veririz.
  • Yapmayı taahhüt ettiğimiz işi mutlaka yaparız.
  • Açık, anlaşılır ve usulüne uygun düzenlenmiş sözleşmeler çerçevesinde hizmet veririz.
  • Müvekkillerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliğine önem veririz.
Her Türlü Sorunuz İçin Bizi Arayın : 0(216) 510 67 90

Kordonboyu Mah. Çiçeksuyu Sk. No: 1/92
Kartal / İSTANBUL


Bizi Arayın: 0(216) 510 67 90

Sosyal Medya'da Biz

Google Harita

Adınız Soyadınız

İletişim Numaranız

Mesajınız