HAKKIMIZDA

BÜROMUZ HAKKINDA

Velioğlu Erbay Avukatlık Bürosu, yerli ve yabancı müvekkillere hukukun her alanında hizmet sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan uluslararası bir hukuk bürosudur.

İstanbul Kartal Anadolu Adliyesi’ne yürüme mesafesinde bulunan Velioğlu Erbay Avukatlık Bürosu, herbiri kendi alanlarında uzman avukat kadrosu ile yurtiçinde ve yurtdışında birçok kurum ve kişiye hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Müvekkillerine hızlı ve kaliteli hizmet sağlayan; çözüm odaklı yaklaşımıyla, müvekkillerinin kişisel ve ticari konulardaki ihtiyaçlarına yönelik dinamik ve yaratıcı çözümler sunan Velioğlu Erbay Avukatlık Bürosu, müvekkillerinin sadece aldıkları hukuki hizmet bakımından değil aynı zamanda ekonomik olarak da memnun olmalarını sağlamaya çalışmaktadır.

Dünyanın birçok ülkesinde kendi alanlarında uzman olan avukatlar ile işbirliği içinde olan hukuk büromuzun faaliyet alanları arasında; enerji hukuku, ticaret ve şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, idare ve vergi hukuku, gayrimenkul ve kira hukuku, iş hukuku, aile ve miras hukuku, boşanma hukuku, rekabet hukuku, tahkim hukuku, sağlık hukuku, icra ve iflas hukuku, taşımacılık hukuku, basın ve medya hukuku, tüketici hukuku, ceza hukuku ve spor hukuku bulunmaktadır.

İstanbul’da avukat arıyorum ve hukuki danışmanlık hizmeti almak istiyorum diyorsanız, sizi seçkin avukatlardan oluşan hukuk büromuza davet ediyoruz.
ANALİZ
PLANLAMA
DENEYİM
BAŞARI
Her Türlü Sorunuz İçin Bizi Arayın : 0(216) 510 67 90

Kordonboyu Mah. Çiçeksuyu Sk. No: 1/92
Kartal / İSTANBUL


Bizi Arayın: 0(216) 510 67 90

Sosyal Medya'da Biz

Google Harita

Adınız Soyadınız

İletişim Numaranız

Mesajınız