HAKKIMIZDA

ÖDÜLLERİMİZ

Uluslararası finans kuruluşlarından sağlanan 2.1 milyar dolar tutarındaki kredi ile gerçekleştirilecek olan Tüpraş Fuel Oil Dönüşüm Projesi’nin (RUP) tanıtımı; Koç Holding Enerji Grubu Başkanı Erol Memioğlu, Tüpraş Genel Müdürü Yavuz Erkut, Tüpraş Hukuk Müşaviri Av. Egemen Erbay, Tüpraş Hukuk Müşaviri Av. Murat Velioğlu ve operasyonda görev alan müdürlerin katılımıyla Divan Elmadağ Otel’de yapıldı.

Trade Finance Magazine, Mükemmellik Ödülü “Deal of the Year 2011”; 2.1 milyar dolar tutarındaki Fuel Oil Dönüşüm Projesi (RUP) yatırımının finansmanı işlemiyle Tüpraş’ın oldu. Plaketler ve ödüller, uluslararası ticaret, finansman ve iş dünyası çevrelerinde dikkatle izlenen bir internet dergisi olan Euromoney-Trade Finance Magazine tarafından Londra’da düzenlenen 10. yıl töreninde hukuk büromuzun kurucu ortağı Av. Egemen Erbay’ın da katıldığı törende verildi.

Londra’da düzenlenen ve hukuk büromuzun kurucu ortağı Av. Egemen Erbay’ın da katıldığı, gelişmekte olan piyasalarda öncülük, yenilikçi yaklaşım ve sağlam finansal strateji kriterlerinin dikkate alındığı EMEA Finance 5. Yıl Başarı Ödülleri Töreni’nde Tüpraş Fuel Oil Dönüşüm Projesi (RUP) Finansmanı işlemi, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi En İyi Yapılandırılmış Finansman İşlemi Ödülü’ne layık görüldü.

Tüpraş Fuel Oil Dönüşüm Projesi’ne (RUP) ilişkin uluslararası finans kuruluşlarından sağlanan 2.1 milyar dolar tutarındaki kredinin alınması, operasyonda rol alan tüm tarafların katılımıyla kutlandı. Divan Elmadağ Otel’de 10 Nisan'da gerçekleşen kutlama partisinin ev sahipliğini Tüpraş Genel Müdürü Yavuz Erkut yaparken, davete İspanya Hükümeti'ni temsilen Aurelio Perez Giralda (Başkonsolos), Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Tüpraş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç, Koç Holding CEO’su Turgay Durak, Koç Holding CFO’su Ahmet Ashaboğlu, Koç Holding Enerji Grubu Başkanı Erol Memioğlu, Tüpraş Hukuk Müşaviri Av. Egemen Erbay, Tüpraş Hukuk Müşaviri Murat Velioğlu ile finansman ve sigorta şirketleri, Koç Holding ve Tüpraş’ın üst düzey yöneticileri katıldı.

Her Türlü Sorunuz İçin Bizi Arayın : 0(216) 510 67 90

Kordonboyu Mah. Çiçeksuyu Sk. No: 1/92
Kartal / İSTANBUL


Bizi Arayın: 0(216) 510 67 90

Sosyal Medya'da Biz

Google Harita

Adınız Soyadınız

İletişim Numaranız

Mesajınız